TULE TÖÖLE

Tule, ja tee tõeliselt tähendusrikast tööd

Karolini kooli asuvad õppima toimetuleku- ja hooldusõppe lapsed, kes vajavad suuremat tuge paljudes, mõningad ka kõikides igapäevatoimingutes. Oleme seadnud eesmärgiks kujundada just oma õpilastest lähtuv teenus kui ka keskkond, mis kogu päeva jooksul nende arengut ja heaolu toetab. Vanematele avaneb seeläbi võimalus soovi korral täiskoormusel tööhõives osaleda või pisutki hinge tõmmata ja oma hoolduskoormust vähendada.

Õppetööga alustame 1. septembril 2022, kuid kutsume üles meiega liituma juba nüüd! Pakume Sulle harukordset võimalust koos tulevase meeskonnaga Karolini kooli käivitamisest osa võtta, teenuse arendamisel kaasa rääkida ja oma tulevast töökeskkonda kujundada.

Kui oled suure südame ja avatud meelega ning soovid teha tõeliselt tähendusrikast tööd, siis võta meiega ühendust ja arutame, milline saaks olla Sinu panus.

Eriti oodatud on:

• Klassiõpetaja
  • Tegevustoetaja
  • Lapsehoidja
  • Sotsiaaltöötaja
  • Eripedagoog
  • Logopeed
  • Liikumisõpetaja-füsioterapeut
  • Psühholoog-pereterapeut

Vabade ametikohtade täpsema info lisame peagi.
Seniks kirjuta küsimuste korral palun oilme@luterlik.edu.ee