TULE TÖÖLE

Tule, ja tee tõeliselt tähendusrikast tööd!

Karolini koolis õpivad toimetuleku- ja hooldusõppe lapsed, kes vajavad suuremat tuge paljudes, mõningad ka kõikides igapäevatoimingutes. Oleme seadnud eesmärgiks kujundada just oma õpilastest lähtuv teenus kui ka keskkond, mis kogu päeva jooksul nende arengut ja heaolu toetab. Vanematele avaneb seeläbi võimalus soovi korral täiskoormusel tööhõives osaleda või pisutki hinge tõmmata ja oma hoolduskoormust vähendada.

Alustasime õppetööga 1. septembril 2022 ja pakume sulle harukordset võimalust koos meie toimeka ja südamliku meeskonnaga Karolini Kooli kujunemisest osa võtta, teenuse arendamisel kaasa rääkida ning oma töökeskkonda kujundada.

Edaspidi aga, ei ütle me sulle, kuidas või milliste vahenditega peaksid oma tööd tegema. Me usaldame sinu teadmisi, oskusi ja kogemusi. Niiet, kui oled suure südame ja avatud meelega ning soovid teha tõeliselt tähendusrikast tööd, siis ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja ning saame arutada, milline võiks olla sinu panus.

Eriti oodatud on:

  • Tegevustoetaja – otsime 0.5 koormusel, võimalus valida poolepäevane (ennelõuna või pärastlõuna) või poolenädalane vahetus
  • Logopeed – koormus kokkuleppel

Kui leiad enda jaoks kõnekaima ja oled veendunud, et oled selles ametis tasemel ning alati valmis juurde õppima, kirjuta palun karolin@luterlik.edu.ee