KOOLIMAJA

Karolini Kool tegutseb avaras, valgusküllases ja kaasaegses hoones aadressil Pikk tänav 10. Koolimajas teostati 2022. aasta suvel spetsiaalsed kohandustööd, et tagada nii ligipääsetavus kui turvalisus. Õueala lahenduse joonistasid plaanile KINO Maastikuarhitektid. Päris esimene avaaktus peeti 2. septembril 2022.

Tutvustame rõõmuga oma suurepärast koolimaja!

I korrus: peasissepääs Pikalt tänavalt ja väljapääs maja taha aeda, garderoobi, riietumise ja abivahendite hoiustamise alad, lift, füsioteraapia ruum, kaks klassiruumi, bassein koos riietumise ja pesemisruumiga, kaks inva- ja üks tavatualett.

II korrus: kaks klassiruumi, eluõppe tuba (õppeköök, kodundus, kunst ja käsitöö), tunnetustuba, eripedagoogi/logopeedi tuba, kabinet/hoiu-/tööruum, funktsionaalne hall/tegelusala, üks inva- ja üks tavatualett, avariiväljapääs maja taha.

III korrus: puhkeala personalile/koosolekuruum, tehnoruum.

Õueala: aiapaviljon/õuesõppe klass, kasvuhoone, marjapõõsad ja viljapuud, peenrad, istutuskastid lillede ja ürtidega, aiapingid, maabatuut, liivakast, kiiged, sensoorne rada ja tegelusseinad, soojal ajal lemmikloomad (rendime jänesed või kanad).