RUUMIDE RENT

Inspireerivate ruumide rent Tartus, kesklinna piiril

Meil on kaasaegsed, avarad ja helged ruumid, mille inspiratsiooniküllust oleks patt üksnes endale hoida! Sestap pakume võimalust rentida Karolini Kooli ruume argipäeviti alates 17:30 ja nädalavahetusel kogu päeva vältel teistelegi. Meie juures saab seega korraldada nõupidamisi, koosolekuid, seminare ja koolitusi, seltskondadele suurusega 6…45* inimest (kui kasutada korraga mõlemat klassiruumi ja kodunduse klassi).
Lisaks oma sündmuse korraldamisele saad seeläbi ka head teha ja meie tegemisi toetada!

Kõikidel juhtudel on teie kasutada WiFi, ekraan/projektor, pabertahvel markeritega, magnettahvel ja filterkohvimasin (ise saad kaasa võtta meelepärase kohvi ja koore/piima). Lisavõimalusena saab arutlemas või pausi pidamas ning sirutamas käia meie puhke- ja tegelusalal (viimased kaks pilti klassiruumide kirjelduse juures). Tualetid paiknevad nii esimesel kui teisel korrusel. Parkimine on ümbruskonnas tasuta.

Kodunduse klassis on suur laud, mille ümber mahub mõnusasti 12 inimest. Ruumi saab veel lisada kuni 8 kohta (ilma lauata), seega kokku on kodunduse klassi mahutavus kuni 20. Lisaks on seal kasutamiseks ka nõud, veekeedukann, mikrolaineahi.

Klassiruumides on kõige mõnusam vabamas vormis diivanil (3 kohta) ja kott-toolidel (6 kohta) istuda ning ka neis on olemas miniköök vajaminevaga. Soovi korral saame klassiruumi paigutada ka kuni 6 ühekohalist kirjutuslauda ja kuni 2 elektriliselt reguleeritavat lauda koolitajale. Erinevaid istumisvõimalusi saab omavahel seega kuni 15 inimesele kombineerida. Andke meile oma eelistusest lihtsalt eelnevalt teada.

Basseiniruum on meie maja tõeline võlumaa! 1.2 meetri sügavuse ja 12 m2 suuruse basseini veetemperatuur on 32 kraadi, et seal tunneks end mõnusasti nii suured kui väikesed. Hubasust loob veealune valgusti. Duširuumi alal on kaks käsi- ja üladuši, iste ja käetoed ning riietumisalal kõrgemate servadega riietumisalus.
Liikumisraskustega inimest saab hõlpsamini riietumisaluselt basseini kohale toimetada spetsiaalse laetõstuki abil. Karolini Kooli bassein on mõeldud kuni 18-aastastele lastele ning nendega tegutsevatele täiskasvanutele. Korraga on seal mugav toimetada maksimaalselt kahel lapsel ja kahel täiskasvanul. Meie basseinis on võimalik läbi viia ka füsioteraapiat.

Ruumirendi tasu ühe ruumi (sh basseiniruumi, va puhke- ja tegelusala) kohta on 30 eur/tund (miinimumtasu 60 eur) või 150 eur/päev ning see sisaldab kõiki ülalkirjeldatud võimalusi. Erinevate võimaluste kombineerimiseks võid rentida ka mitu ruumi – küsi selleks kindlasti eripakkumist. Lisainfo saamiseks ja broneerimiseks kirjuta karolin@luterlik.edu.ee või helistage 512 0616.