Psühholoog

Tegemist on TLPK-ülese ametikohaga.

Edukaks kandideerimiseks peab sul olema 

  • magistrikraad psühholoogias või sellele vastav kvalifikatsioon ja psühholoogi kutse ja
  • kogemus erivajadustega lastega ning 
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd, mis ei ole just kergete killast.

Sinu töös on kahtlemata olulised nii teadmised kui ka kogemused ning mõistagi tahe uut õppida ja kogeda. Sa pakatad ehedast entusiasmist, olles seejuures ääretult kannatlik ja tähelepanelik, leidmaks üles inimese parimad küljed ja sügavaimad põhjused ning mõistmaks tema potentsiaali. Kuulamise ja suhtlemise ning õigete küsimuste küsimise oskus on need, milleta sa oma töös ei saa. Kõigele sellele lisaks oled sa hooliv, siiras ja soe, mis teeb sinust soovitud kaaslase igaühe jaoks.

TLPK hariduskogukonna psühholoogina oled toeks kõikidele – erinevate õppesuundade (põhikool, lasteaed, toimetuleku- ja hooldusõppe kogupäevakool) õpilased, nende pered ja sinu kolleegid – sinu toa uks on alati avatud (kui just seanss parasjagu ei toimu). Olukorrast ja vajadusest tulenevalt suudad sa sekundiga ühte või teise rolli ümberkehastuda. Sest lõppude lõpuks oled just sina see, kes hoolitseb meie koolimajas valitseva ZENi eest.

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda – konkurss kestab just nii kaua, kuni leiame sobiva inimese.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused hiljemalt 14. veebruari keskpäevaks oilme@luterlik.edu.ee