Eripedagoog

Tule Karolini Kooli eripedagoogiks!

Sina oled Karolini Koolis justkui leiutaja. Õppides tundma meie õpilaste eripära ja vajadusi, oskad sa pakkuda kõige tõhusamaid tegevusi ja vahendeid, et nende arengut toetada. Ja kui eripedagoogika raudvaras seda kõige sobivamat lahendust ei ole, siis leiutad sa selle koos klassiõpetaja ja logopeediga ise. Sinu jaoks on kast hoopis üks vahva vahend, millest tuleb tingimata välja vaadata ja kuidagi põnevalt õppetöö käigus ära kasutada.

Edukaks kandideerimiseks peab sul olema 

  • magistrikraad eripedagoogikas või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse ja
  • kogemus erivajadustega lastega ning 
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd, mis ei ole just kergete killast.

Kindlasti tuleb sulle töö käigus kasuks ka arusaam tänapäevastest õppemeetoditest ja -vahenditest, mh alternatiivkommunikatsiooni võimalustest. Hea, kui sul on teadmised või kogemus ka autistlike lastega ja palju toredaid ideid, kuidas võiks kujundada näiteks Karolini Kooli tunnetustoa, mis ühelt poolt rahustaks, teiselt poole laeks – just nii nagu parasjagu vaja. Tore, kui oled kannatlik ja tasakaalukas ning sul on hea intuitsioon ja ka huumorimeel.

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda – konkurss kestab just nii kaua, kuni leiame sobiva inimese. Hetkel saame Sulle pakkuda mõõdukat ehk 0.5 koormust. Tööleasumise aeg on augustis 2023.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused juba täna johanna@luterlik.edu.ee