MTÜ Aitan Eestit

“Karolini Kooli otsustasime toetada seetõttu, et puudega laste pered on väga keerulises olukorras. Erilised lapsed ei sobitu olemasolevasse haridussüsteemi. Tänu Karolini Koolile võidavad mitte ainult selle kooli lapsed ja nende pered, vaid kogu seotud võrgustik ning kaudselt ka Eesti ühiskond laiemalt.”
Kaja Kõiv, Aitan Eestit MTÜ tegevjuht

Aitan Eestit MTÜ on loodud selleks, et aidata mitteärilistel organisatsioonidel eesmärke ellu viia. Annetused jõuavad väga erinevatesse valdkondadesse üle terve Eesti. Aitan Eestit MTÜ on soetanud vajalikke seadmeid sünnitusmajadesse, maksnud suurte perede laste huviringide eest, aidanud raskustes peresid eluks vajaliku soetamisega, pakkunud abi leinas lastele, suurendanud koolilaste ettevõtlusteadlikkust, maksnud hättasattunud loomade raviarveid ja aidanud veel mitmel erineval moel Eesti elu paremaks muuta. Annetuste tegemisel peetakse probleemide lahendamise kõrval oluliseks ka seda, et partnerorganisatsioonide tegevusel oleks probleeme ennetav mõju. Soovitakse Eesti ühiskonda aasta-aastalt üha rohkem aidata, seetõttu kogutakse annetusi aktiivselt. Püsiannetajaks saab hakata veebiehel www.aitaneestit.ee.

Aitan Eestit MTÜ toetuse eest saab koolimaja kolme korrust läbivale peatrepile hädavajalikud piirded paigaldada, et Karolini Kooli lastel oleks iga päev koolimajas ohutu ja turvaline trepil liikuda.