VASTUVÕTT

Ootame oma laste õpetamiseks ja kasvatamiseks avaldusi peredelt, kellele on südamelähedased Peetri kooli tegevuseesmärgid ja põhiväärtused.

Peetri kooli vastuvõtt 1. klassi õppeaastaks 2018/2019
– 1. klassi kohataotluste esitamine Tartu haridusteenuste keskkonnas ARNO lõpeb 16. veebruaril 2018.
– Lapsevanematele avatud tunnid jaanuari lõpus (tundidesse registreerumine algab 8. jaanuaril, täpsem info kodulehel ja kooli Facebooki kontol).
– Vastavalt võimalusele ja vastuvõtu korrale peetakse vastuvõtuvestlused vahemikus 24. veebruar kuni 4. märts 2018.
– Klass on komplekteeritud hiljemalt 10. märtsiks 2018.
– Klassi ja õpetaja pikem kohtumine toimub kevadvaheajal (21. aprill-1. mai).
– Lapsevanemate ja klassiõpetaja 1. koosolek peetakse juuni alguses.

Lugege vastuvõtu kohta täpsemalt dokumendist “Tartu Luterliku Peetri Kooli vastuvõtu tingimused ja kord“.

Täpsustavad küsimused palume saata: luterlik@luterlik.edu.ee

Vastuvõtt teistesse klassidesse toimub vabade kohtade olemasolul, täpsem info: luterlik@luterlik.edu.ee