KOOLIVORM

NB! Koolivormi kevadine ettetellimisperiood kestab 20.04-26.06 tellimused saate kätte koolist alates 22.08 (Norrisoni koolivormi flaier).

Koolipäeva kestel ja kooliga seotud üritustel kannavad õpilased koolivormi. Koolivormi kantakse korrektselt ja puhtalt, kooli vapiembleem alati nähtaval. Kooliga seotud pidulikel üritustel kantakse koolivormi pidulikul moel: valge triiksärk (poistel lipsuga) ja tumedad püksid või seelik koos vesti või kardigani või pihikseelikuga. Alati, kui ilm võimaldab, kannavad õpilased kooli tulles ja koolist lahkudes koolimütsi. Koolivormi kandmine on sündinud kooli kogukonna ühise kokkuleppena ja see sümboliseerib ühtekuuluvust.

Koolivorm on kujundatud Lii Lensmenti poolt, võttes aluseks kooli ja Peetri koguduse ühise sümboolika.

Koolimütsi valmistajaks on Ardiisia OÜ. Uue mütsi tellimiseks kirjutada: viivika@luterlik.edu.ee (väikseks jäänud mütsi võib annetada koolile või lisada koolivormi taaskasutuslaadale).

Õpilase asjade hoidmiseks on lisaks võimalik tellida kooli logoga riidest kotte (punased, valged; hind 8.-). Selleks kirjutada: viivika@luterlik.edu.ee.

Koolivormi tellimused täidab OÜ Norrison: Peetri kooli tooted ja tellimine

Tellimust on võimalik esitada ka e-poes

Koolivormi tellimise tingimustest ja korraldusest

Interaktiivne koolivormi taaskasutuslaat