Sotsiaaltöötaja (SRT)

Tule Karolini Kooli sotsiaaltöötajaks!

Sotsiaaltöötajana oled sa Karolini Koolis partneriks sotsiaalvaldkonna koordinaatorile ja õppejuhile. Sinu vedada on meie sotsiaalse rehabilitatsiooniteenuse tiim ja nende tegemised. Lisaks sellele, et sa tead kõiki, tead sa ka kõike! See tähendab, et sul on suurepärane ülevaade meie õpilastele ja nende peredele riigi ja omavalitsuse poolt ettenähtud teenustest ja toetustest ning hämmastav oskus need lihtsalt, loogiliselt ja õiguspäraselt koolikeskkonda integreerida. Rehabilitatsiooniplaani koostamine on vaid kättevõtmise asi!


Edukaks kandideerimiseks peab sul olema 

  • riiklikult tunnustatud kõrgharidus sotsiaaltöös või sellele vastav kvalifikatsioon ja sotsiaaltöötaja kutse,  
  • läbitud (või läbimisel) rehabilitatsioonispetsialisti baaskoolitus,
  • töökogemus sotsiaaltöötajana ja 
  • varasem kokkupuude erivajadustega lastega ning 
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd, mis ei ole just kergete killast.

Kindlasti tulevad sulle töö käigus kasuks loovus, meeskonnas töötamise ja suhtlemise oskus ning positiivne ja elujaatav hoiak. Kahtlemata on vajalik täpsus, loogiline mõtlemine ja oskus tohuvabohust selge süsteem vormida. Vajaliku info leidmine ei ole sinu jaoks mingi probleem. Põhimõtteliselt võib öelda, et kui sina oled majas ei ole Google`t vaja (kui, siis ainult sulle).

Me pakume sulle paindlikku tööaega ja osalist koormust ning võimalust olla süsteemi uuenduste eestvedaja! Tule meile ning muudame koos nende eriliste laste ja perede elu paremaks!

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda. Hetkel saame sulle pakkuda mõõdukat ehk 0.5 koormust, mida tulevikus ilmselt suurendada saame. Tööle ootame Sind esimesel võimalusel.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused hiljemalt 24. veebruaril johanna@luterlik.edu.ee