Õppesuuna juht

Tule Karolini Kooli õppesuuna juhiks!

Näeme sinus justkui kaptenit, kes juhib meie laeva uutesse ja põnevatesse vetesse ning tüürib siis, vaatamata sellele, kas meri on kaame või tormine, taas turvaliselt kodusadamasse.

Olles tõeline visionäär, pakatad sa ideedest, kuidas meie armsas koolimajas nii õpilaste kui töötajate igapäevane toimetamine veelgi paremini sujuma panna ning ootad kannatamatult, et õppekava tõeliselt eluliseks ja süsteemselt rakendatavaks töövahendiks arendada. Sotsiaalvaldkond ei ole sulle samuti võõras – sa tunned selle võimalusi ja oskad leida teid, mis takistustest mööda viivad. Mõistagi valdad sa motiveerimise kõrgemat kunsti, kuid oled valmis mistahes olukorras ka ise käised üles käärima.

Maailmamuutjana oled sa veendunud, et (erivajadustega) õppija väärib parimaid tingimusi nii Karolini Koolis kui ka kõikides teistes (eri)koolides üle Eesti ning sul on valmidus kogu valdkonna edasiminekusse panustada!

Et Karolini Kooli õppesuuna juhina edukas olla, on sul 

  • magistrikraad (või sellele vastav kvalifikatsioon) haridusvaldkonnaga seotud erialal,
  • meeskonna juhtimise kogemus 
  • kokkupuude erituge vajavate lastega ning
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd.

Sinu igapäevatööd hõlbustavad kindlasti ka teadmised eripedagoogikast ja, muidugi mõista, tänapäevastest õppemeetoditest. Sa oled suurepärane suhtleja, täpne ja süsteemne, seesmiselt täpselt nii motiveeritud, et ka teisi innustada. Ükski mure ei ole sinu jaoks liiga tühine ega ületamatult suur ja sa suudad hoo pealt toimivaid lahendusi genereerida.

“Minu jaoks on iga laps eriline, olen seda tunnet endas kandnud igas majas, kus olen saanud töötada. Ei ole vahet, kas laps õpib tavakoolis või erikoolis, kõige olulisem on, et laps oleks hoitud ja oodatud. Erilised lapsed muudavad meid kõiki erilisteks. Töö eriliste lastega on nagu rätsepatöö – kõik komponendid kokku peavad moodustama ühtse terviku. Lapsed õpetavad meid rohkem, kui me seda uskuda tahame. Iga päev on meie jaoks kui kingitus!
August 2020, see oli see aeg, mil minu tee ristus Monikaga, kellel oli mure oma lapse haridustee pärast. Murest sai lahendus. Unistusest sai visioon. Vajadusest sai plaan. Olen saanud ise kogu aeg panustada ja kaasas olla ja see on super tunne! Kooli loomise protsess oli paras väljakutse ja aeg-ajalt tuli ka piire nihutada, aga kõik see oli seda vaeva ja pingutust väärt 🙂
Minu jaoks on Karolini Kooli juures kõik komponendid, nii sisu kui vorm, eriliselt olulised. Lisaks superilusale füüsilisele keskkonnale, ei saa kuidagi vähemoluliseks pidada sisu. Meie erilisus seisneb selles, et pakume laste jaoks kõiki vajalikke teenuseid kohapeal. Eriliste lastega saavad töötada vaid erilised inimesed ja seda kõige paremas mõttes – suure südame ja mõistmisega inimesed. Ja just sellised ongi kõik Karolini Koolis töötavad inimesed.
Iga laps peab meie majas tundma tingimusteta armastust tema vastu, et ta on hoitud ja oodatud. Veel pean väga oluliseks kodu ja kooli vahelist koostööd ning ka siin saan meie perede kohta lausuda vaid kiidusõnu, nii toetavad, nii mõistvad ja alati valmis meid hea sõnaga saatma.”
– Õilme, TLPK direktor, Karolini Kooli endine õppejuht

Saada oma CV, motivatsioonikiri ja kõrgharidust tõendav diplom või küsimused juba täna karolin@luterlik.edu.ee, sest konkurss kestab just seni, kuniks leiame sobivaima!