Logopeed

Tule Karolini Kooli logopeediks!

Logopeedina oled sina Karolini Kooli avastajahingega kommunikatsiooniekspert, kes hoolitseb selle eest, et iga õpilane saaks tuge oma mõtete väljendamisel – olgu siis märguandeks naeratus või kulmukortsutus või artikuleeritud kõne. Oluline on, et kõik saavad õppida end võimetekohaselt väljendama ja teised õpivad neid väljendusi mõistma. Jah, võib öelda, et mõnes mõttes oled sa isegi nagu tõlk või sõnumitooja.

Karolini Koolis saad sa külg külje kõrval tegutseda meie teise logopeedi Annika ning klassiõpetajate ja ülejäänud tugisspetsialistide meeskonnaga, kuhu kuuluvad veel kaks eripedagoogi, tegevusterapeut, füsioterapeut ning sotsiaaltöö koordinaator.

Edukaks kandideerimiseks peab sul olema 

  • magistrikraad logopeedias (võib olla ka omandamisel) või sellele vastav kvalifikatsioon või logopeedi kutse ja
  • kogemus erituge vajavate lastega ning 
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd, mis ei ole just kergete killast.

Et oma töös edu saavutada, oled sa hästi kursis tänapäevaste kõneteraapia meetoditega ning oled saanud neid ka praktiseerida. Oled veendunud, et eneseväljendus on inimese põhiõigus ning suure õpihimu ja uudishimu tõttu ei saa sa piirduda olemasolevate teadmiste ega kogemustega. Innovatsioon lihtsalt pulbitseb su hinges – sa võtad, mida oskad, katsetad sinna juurde midagi uut ja välja tuleb just see õige viis. Seejuures oled sa aga väga järjepidev ja kannatlik, sest tead, et mõnikord kulub väikseimagi edusammuni pikk-pikk tee. Loomingulisus ja empaatia saadavad iga sinu päeva.

Omalt poolt saame sulle pakkuda

  • väärikat töötasu
  • 56 päeva põhipuhkust (aastaringselt) ja kolm tervisepäeva kalendriaastas
  • asjakohaseid koolitusi ning arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • põnevaid ja õpetlikke väljakutseid ning vaheldusrikkaid tööpäevi
  • hubast töökeskkonda ning ääretult vahvaid, mitmekülgseid ja toetavaid kolleege.

“Minu jaoks on töö lastega põnev. Mida keerulisem on lapsel ennast väljendada, seda rohkem peab spetsialist oma ajurakke ragistama, uurima ja puurima, juurde lugema, nõu küsima, proovima ja mitte kergelt alla andma. Kõik see teeb minu tööpäevad omanäoliseks.
Karolini kooli töötajad on nii eriilmelised, igaühel on migi huvitav tahk või oskus, mis loob lisaväärtust. Minu kolleegid on abivalmid, naudivad head nalja ja teevad koostööd. Kõige rohkem hindan seda, et meil on teiste koolidega võrreldes rohkem aega ja ehk ka võimalusi lapse omapäraga arvestamiseks. Ja oh seda rõõmu, kui saame pisikest eduelamust nautida!”
– Annika, Karolini Kooli logopeed

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda. Koormus Karolini Koolis on 0.5, millele saame sinu soovi korral lisada teisegi 0.5 Tartu Luterliku Peetri Kooli lasteaias. Tööleasumise aeg on esimesel võimalusel.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused juba täna karolin@luterlik.edu.ee