Klassiõpetaja

Tule Karolini Kooli klassiõpetajaks!

Näeme sinus klassiõpetajana ennekõike eestvedajat, kes on justkui süda, mis paneb kogu meeskonna ühes rütmis tööle. Sa õpid hästi tundma oma õpilaste eripära, vajadusi ja väljakutseid, tutvud nende peredega ning toimetad igapäevaselt selle nimel, et koolipäevad oleksid sisukad ja terviklikud. Selleks organiseerid asjakohaseid ja põnevaid tegevusi ning teed tihedat koostööd tugi- ja rehabilitatsioonimeeskonnaga. Väljend “ei saa” on sinu jaoks tundmatu, sest oled veendunud, et alati leidub lahendus.

Edukaks kandideerimiseks peab sul olema 

  • magistrikraad (või sellele vastav kvalifikatsioon) ja õpetajakutse või magistrikraad eripedagoogikas
  • kogemus erituge vajavate lastega ning 
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd, mis ei ole just kergete killast.

Sinu igapäevatöös on olulisel kohal kindlasti ka teadmised eripedagoogikast ja, muidugi mõista, tänapäevastest õppemeetoditest. Sa oled hea suhtleja, täpne ja süsteemne, seesmiselt täpselt nii motiveeritud, et ka teisi innustada

“Eriliste lastega töötamise juures on minu jaoks kõige erilisemad nende edusammud. Need on küll väikesed, ent nii perede kui meie kollektiivi jaoks väga tähtsad. Rõõm, mida tunnen, kui laps, kes pole aastaid koolis ise lusikat käes hoidnud seda nüüd teeb, on kirjeldamatu. Kõik meie õpilased on erilised ja tulevad oma rõõmude ja muredega. Sellest hoolimata toovad nad igasse päeva rõõmu ja siirust.
Karolini Koolis töötamise juures on kõige erilisem meie tiim. Kõik meie töötajad on alati valmis käised üles käärima ja täitma ükskõik milliseid ülesandeid, isegi, kui need ametijuhendis kirjas ei ole. See näitab eriti tugevalt, et oleme väljas ühise eesmärgi eest – toetada meie õpilasi ja nende peresid.”
– Johanna, sinise koduklassi klassiõpetaja

“Tänu oma emale olen ma eriliste lastega kokku puutunud väikesest saati. Ja tööalaselt nende juurde jõudmine on olnud loomulik rada. Nende siirus, vahetud emotsioonid, väikesed ja suuremad edusammud – see on ainult üks väike osa, mis eriliste lastega töötamise nii ägedaks teeb. Erilised lapsed õpetavad ka mulle igapäevaselt nii palju uut – leidmaks erinevaid lahendusi ja võimalusi, kasvatavad minu erinevaid loomuomadusi ja panevad hindama ka kõige väiksemaid pisiasju. Vahel üllatab mind ennastki, et üks imepisike edusamm või kellegi siiras rõõm võib mind ikka ja jälle pisarateni õnnelikuks teha.
Meie inimestel on ühine eesmärk, suured südamed, usk ja teadmine, et iga laps ja pere on väärt ainult kõike kõige paremat. Kui midagi tundub esialgu võimatu, siis vaadatakse asjale otsa teise, kolmanda ja kui vaja ka neljanda nurga alt ja tehakse nii, et see oleks võimalik. Meil on väike tiim, aga me püüame olla üksteise, oma laste ja lapsevanemate selja taga.”
– Kadri, rohelise koduklassi klassiõpetaja

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda. Tööleasumise aeg on 21. augustil 2023.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused juba täna karolin@luterlik.edu.ee