Füsiterapeut

Edukaks kandideerimiseks peab sul olema 

  • füsioterapeudi kutse, riiklikult tunnustatud kõrgharidus füsioteraapias või sellele vastav kvalifikatsioon
  • kogemus erivajadustega lastega ning 
  • ennekõike tahe teha tähendusrikast tööd, mis ei ole just kergete killast.

Erialane kõrgharidus on oluline, kuid sinu töös tuleb kogemus erivajadustega lastega isegi veel enam kasuks. Iga Karolini Kooli õpilane on isemoodi isiksus ja igaüks neist vajab ka isemoodi lähenemist. Hoolika vaatluse käigus suudad sa mõista, mida on tarvis teha, et lapse füüsilist tervist parandada ja motoorikat arendada. Oled seejuures äärmiselt kannatlik ja rõõmustad iga väiksemagi edusammu (on see siis samm sõnaotseses või kaudses mõttes) üle, kuid samas tead täpselt, kus ja kui palju tuleb tagant utsitada, et edu saavutada. Sul on suurepärane ülevaade tänapäevastest füsioteraapia võtetest ja vahenditest ning lõputust uudishimust uurid pidevalt juurde.

Karolini Kooli füsioterapeudina oled sa paindlik igas mõttes, näiteks, kui ei saa plaanitud võtet miskipärast kasutada on sul varnast võtta kohe teine või, kui tuleb ise füüsilises mõttes kasvõi spagaadis toimetada, et seeläbi õpilast oma käte, jalgade, õlgade või kasvõi lõuaga toetada.

Ja veel – sinu jaoks ei ole üldse vahet, kus tegevus toimub – olgu see siis kuival maal või meie mõnusas teraapiabasseinis, toas või õues. Muidugi on sul ka motiveerimise alal must vöö, tänu millele suudad tegutsema panna nii õpilased ühekaupa kui ka klassi kaupa ja isegi kolleegid hakkavad hundirattaid viskama.

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda – konkurss kestab just nii kaua, kuni leiame sobiva inimese.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused hiljemalt 30. novembri keskpäevaks oilme@luterlik.edu.ee