Eripedagoog

Tule Karolini Kooli eripedagoogiks!

Karolini Koolis avaneb sulle võimalus olla justkui leiutaja. Õppides tundma meie õpilaste eripära ja vajadusi, oskad sa nende arengu toetamiseks pakkuda kõige tõhusamaid tegevusi ja vahendeid. Ja kui eripedagoogika raudvaras seda kõige sobivamat lahendust ei ole, siis saad sa selle koos klassiõpetaja ja teiste tugispetsialistidega leiutada. Sinu jaoks on kast hoopis üks vahva vahend, millest tuleb tingimata välja vaadata ja kuidagi põnevalt õppetöö käigus ära kasutada.

Edukaks kandideerimiseks ootame sinult 

  • magistrikraadi eripedagoogikas või sellele vastavat kvalifikatsiooni või eripedagoogi kutset ja
  • kogemust erivajadustega lastega ning 
  • ennekõike tahet teha tähendusrikast tööd.

Kindlasti tuleb Karolini Koolis töötades kasuks ka kogemus autistlike lastega, arusaam tänapäevastest õppemeetoditest ja -vahenditest (sh alternatiivkommunikatsioon), soov teha tihedat koostööd teiste tugispetsialistide ja õpetajatega. Tore, kui oled kannatlik ja tasakaalukas ning sul on hea intuitsioon ja ka huumorimeel.

Omalt poolt saame sulle pakkuda

  • väärikat töötasu
  • 56 päeva põhipuhkust (aastaringselt) ja kolm tervisepäeva kalendriaastas
  • asjakohaseid koolitusi ning arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • põnevaid ja õpetlikke väljakutseid ning vaheldusrikkaid tööpäevi
  • hubast töökeskkonda ning ääretult vahvaid, mitmekülgseid ja toetavaid kolleege.

“Eriliste lastega töötades on iga päev täis üllatusi ja ootamatusi, mis panevad end ka parajal määral proovile. Selle niivõrd tähendusrikka töö tegemine vormib ka mind ennast rahulikumaks ja paindlikuma mõttelaadiga inimeseks.
Karolini Kooli erilisus tuleb välja selles, et väikese asutusena on meie majas niivõrd erinevate tugevustega tiimiliikmed, kellel kõigil on alati midagi n-ö lauale tuua.”
– Gerda, Karolini Kooli eripedagoog

Kui tundsid end eelnevas kirjelduses ära, siis ei tasu pikalt oodata, vaid ikka kohe meile oma kandideerimise soovist teada anda – konkurss kestab just nii kaua, kuni leiame sobiva inimese. Koormuses saame kokku leppida. Tööleasumise aeg on 21. augustil 2023.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri või küsimused juba täna karolin@luterlik.edu.ee