KOOLIMAJA

Karolini Kool asub tegutsema avaras, valgusküllases ja kaasaegses hoones aadressil Pikk tänav 10. Õppetöö algab siin 1. septembril 2022 – enne seda tuleb teha mõningaid kohandusi, et maja meie õpilaste jaoks ligipääsetavaks, turvaliseks ja hubaseks saaks.

Peame plaani koostöös sisearhitekt Maris Kerge, hoone omaniku ja ehitajaga. Tööd tuleb teha üksjagu, et tagatud oleks nii ligipääsetavus kui turvalisus. Õueala superlahenduse panid plaanile KINO Maastikuarhitektid.

Tutvustame rõõmuga vastvalminud korruste plaane, et anda aimu, kuidas maja lõpuks seest välja võiks näha.

I korrus: peasissepääs Pikalt tänavalt ja väljapääs maja taha aeda, garderoobi, riietumise ja abivahendite hoiustamise alad, lift, füsioteraapia ruum, kaks klassiruumi, bassein koos riietumise ja pesemisruumiga, kaks inva- ja üks tavatualett.

II korrus: kaks klassiruumi, eluõppe tuba (õppeköök, kodundus, kunst ja käsitöö), tunnetustuba, eripedagoogi/logopeedi tuba, kabinet/hoiu-/tööruum, funktsionaalne hall/tegelusala, üks inva- ja üks tavatualett, avariiväljapääs maja taha.

III korrus: puhkeala personalile/koosolekuruum, tehnoruum.

Õueala: aiapaviljon/õuesõppe klass, kasvuhoone, marjapõõsad ja viljapuud, peenrad, istutuskastid lillede ja ürtidega, aiapingid, maabatuut, liivakast, kiiged, sensoorne rada ja tegelusseinad, soojal ajal lemmikloomad (rendime jänesed või kanad).