LASTEAED

Õilme Saks Direktor koolijuht@luterlik.edu.ee, 56 231 531
Külvi Teder Õppesuunajuht kylvi@luterlik.edu.ee, 55 43 301
Indrek Salk Haldusjuht indrek@luterlik.edu.ee
Küllike Rastvorov Sekretär kullike.rastvorov@luterlik.edu.ee
Ragne Ülevain Värbamis- ja personalijuht ragne.ylevain@luterlik.edu.ee
Meeli Maasik Raamatupidaja raamatupidaja@luterlik.edu.ee
Signe Voolpriit
Eripedagoog signe.voolpriit@luterlik.edu.ee
Triinu-Kristi Kinks Liikumisõpetaja triinu-kristi@luterlik.edu.ee
Siiri Talv Muusikaõpetuse õpetaja siiri@luterlik.edu.ee
ROOSI MAJA Roosi 1 üldtelefon: 5621 4267 (I), 5696 4084 (II)
Madli Säre Lasteaiaõpetaja madli@luterlik.edu.ee
Triinu Loomus Lasteaiaõpetaja triinu@luterlik.edu.ee
Avely Tomson
Lasteaiaõpetaja abi avely.tomson@luterlik.edu.ee
Katrin Jakobson-Värnik
Lasteaiaõpetaja katrin.jakobsonvarnik@luterlik.edu.ee
Piret Rebane Lasteaiaõpetaja abi piret@luterlik.edu.ee
Eleri Soidla Lasteaiaõpetaja eleri.soidla@luterlik.edu.ee
PUNGA MAJA  Punga 2 üldtelefon: 5628 9985 (I) 5685 6006 (II)
Heidi Sarap Lasteaiaõpetaja heidi@luterlik.edu.ee
Aire Nutt Lasteaiaõpetaja aire@luterlik.edu.ee
Inger Reti Ivanov
Lasteaiaõpetaja ingerreti.ivanov@luterlik.edu.ee
Kristel Baranyai Lasteaiaõpetaja kristel@luterlik.edu.ee
Ülle Talviste Lasteaiaõpetaja abi ylle@luterlik.edu.ee
Egle Müürsepp Lasteaiaõpetaja abi egle.muursepp@luterlik.edu.ee
SUPILINNA MAJA  Kroonuaia 66a üldtelefon: 5627 4224
Getter-Kadi Kaldma Lasteaiaõpetaja (LHP) getter-kadi@luterlik.edu.ee
Jana Pokotylo
Lasteaiaõpetaja jana@luterlik.edu.ee
Evelin Peterson Lasteaiaõpetaja evelin.peterson@luterlik.edu.ee
Kristi Sarap Lasteaiaõpetaja assistent kristi@luterlik.edu.ee
Moonika Vaagen Lasteaiaõpetaja abi moonika@luterlik.edu.ee