LASTEAED

Külvi Teder Õppealajuhataja kylvi@luterlik.edu.ee, 554 3301
Laine Lilleoja Logopeed laine@luterlik.edu.ee
Triinu-Kristi Kinks Liikumisõpetaja triinu-kristi@luterlik.edu.ee
Helen Tammeleht Saksa keele õpetaja helen@luterlik.edu.ee
Anu Part Muusikaõpetuse õpetaja anu@luterlik.edu.ee
Kairi Kuusik Raamatupidaja kairi@luterlik.edu.ee
ROOSI MAJA Roosi 1  üldtelefon: 5621 4267 (I), 5696 4084 (II)
Kaija-Liisa Jaadla Lasteaiaõpetaja kaija-liisa@luterlik.edu.ee
Kadri Seil Lasteaiaõpetaja kadri@luterlik.edu.ee
Aire Nutt Lasteaiaõpetaja assistent aire@luterlik.edu.ee
Sille Strauss Lasteaiaõpetaja sille@luterlik.edu.ee
Ilona Kriisa Lasteaiaõpetaja abi ilona@luterlik.edu.ee
Kristi Sarap Lasteaiaõpetaja abi kristi@luterlik.edu.ee
PUNGA MAJA  Punga 2 üldtelefon: 5628 9985
Heidi Sarap Lasteaiaõpetaja heidi@luterlik.edu.ee
Kadri Käärde Lasteaiaõpetaja (töökeskkonnavolinik) kadrik@luterlik.edu.ee
Külliki Kook Lasteaiaõpetaja kylliki@luterlik.edu.ee
Kristel Baranyai Lasteaiaõpetaja kristel@luterlik.edu.ee
Ülle Talviste Lasteaiaõpetaja abi ylle@luterlik.edu.ee
Marta Pääsuke Lasteaiaõpetaja abi marta@luterlik.edu.ee
SUPILINNA MAJA  Kroonuaia 66a üldtelefon: 5627 4224
Getter-Kadi Kaldma Lasteaiaõpetaja getter-kadi@luterlik.edu.ee
Anne Maasik Lasteaiaõpetaja assistent anne@luterlik.edu.ee
Greete Kurg Lasteaiaõpetaja abi greete@luterlik.edu.ee