LASTEAED

Külvi Teder Juhataja kylvi@luterlik.edu.ee
554 3301
Laine Lilleoja Logopeed laine@luterlik.edu.ee
Triinu-Kristi Kinks Liikumisõpetaja triinu-kristi@luterlik.edu.ee
Helen Tammeleht Saksa keele õpetaja helen@luterlik.edu.ee
Anu Part Muusikaõpetuse õpetaja anu@luterlik.edu.ee
Kairi Kuusik Raamatupidaja kairi@luterlik.edu.ee
ROOSI MAJA  Roosi 1  üldtelefon: 5621 4267
Liisa Maasik Lasteaiaõpetaja assistent
(lapsehoolduspuhkusel)
liisa@luterlik.edu.ee
Eleri Soidla Lasteaiaõpetaja
(lapsehoolduspuhkusel)
eleri@luterlik.edu.ee
Kaija-Liisa Jaadla Lasteaiaõpetaja kaija-liisa@luterlik.edu.ee
Kadri Seil Lasteaiaõpetaja kadri@luterlik.edu.ee
Aire Nutt Lasteaiaõpetaja assistent aire@luterlik.edu.ee
Ilona Kriisa Lasteaiaõpetaja abi ilona@luterlik.edu.ee
Kaja Tarto Lasteaiaõpetaja assistent kaja@luterlik.edu.ee
Kristi Sastok Lasteaiaõpetaja abi kristi@luterlik.edu.ee
PUNGA MAJA  Punga 2 üldtelefon: 5628 9985
Heidi Sarap Lasteaiaõpetaja heidi@luterlik.edu.ee
Kadri Käärde Lasteaiaõpetaja kadrik@luterlik.edu.ee
Külliki Kook Lasteaiaõpetaja kylliki@luterlik.edu.ee
Kristel Baranyai Lasteaiaõpetaja kristel@luterlik.edu.ee
Ülle Talviste Lasteaiaõpetaja abi ylle@luterlik.edu.ee
Maire Reiman Lasteaiaõpetaja abi maire@luterlik.edu.ee
SUPILINNA MAJA  Kroonuaia 66a üldtelefon: 5627 4224
Diana Jezierska Lasteaiaõpetaja diana@luterlik.edu.ee
Getter-Kadi Kaldma Lasteaiaõpetaja getter-kadi@luterlik.edu.ee
Sandra Nihvelt Lasteaiaõpetaja abi sandra@luterlik.edu.ee