NÕUKOGU

Tarvo Siilaberg Direktor tarvo@luterlik.edu.ee
Külvi Teder Õppealajuhataja kylvi@luterlik.edu.ee
Külliki Kook Lasteaia pedagoogide
esindaja Punga 2 majast
kylliki@luterlik.edu.ee
Kadri Seil Lasteaia pedagoogide
esindaja Roosi 1 majast
kadri@luterlik.edu.ee
Getter-Kadi Kaldma Lasteaia pedagoogide
esindaja Kroonuaia 66a majast
getter-kadi@luterlik.edu.ee
Ave Gill Kooli pedagoogide
esindaja Tartu I kooliastmest
ave@luterlik.edu.ee
Tiina Vasser Kooli pedagoogide
esindaja Põlva I kooliastmest
tiina.vasser@jakobikool.ee
Evelin Schapel Kooli pedagoogide
esindaja Tartu II kooliastmest
evelin@luterlik.edu.ee
Liisi Röömel Kooli pedagoogide
esindaja Tartu III kooliastmest
liisi@luterlik.edu.ee
Kadi Künnapuu Koduõppe suuna pedagoogide esindaja koduope@luterlik.edu.ee
Livia Veskimäe Lasteaia lapsevanemate
esindaja Roos 1 majast
livia.veskimae@gmail.com
Juhan Aasaru Lasteaia lapsevanemate
esindaja Punga 2 majast
aasaru@gmail.com
Martti Tamm Lasteaia lapsevanemate
esindaja Kroonuaia 66a majast
martti.tamm@gmail.com
Anna-Liisa Leppik Kooli lapsevanemate
esindaja Tartu I kooliastmest
leppik.annaliisa@gmail.com
Triinu Maidla Kooli lapsevanemate
esindaja Põlva I kooliastmest
maidlatriinu@gmail.com
Tarmo Lamp Kooli lapsevanemate
esindaja Tartu II kooliastmest
quadspades@gmail.com
Margit Vaikmäe Kooli lapsevanemate
esindaja Tartu III kooliastmest
margit.vaikmae@gmail.com
Marika Hütt Koduõppe suuna lapsevanemate esindaja marikahytt@gmail.com
Kert Astel Kooli vanematekogu esindaja kerttyri@yahoo.com
Viivika Padar Mittepedagoogiliste töötajate esindaja viivika@luterlik.edu.ee
Triin Käpp Pidaja juhatuse esindaja triin@luterlik.edu.ee
Ants Tooming EELK Tartu Peetri koguduse
juhatuse esindaja
antstooming@gmail.com
Toomas Nigola EELK Põlva Püha Neitsi Maarja koguduse sindaja toomas.nigola@eelk.ee
Juhani Jaeger EELK esindaja juhani.jaeger@jaanikirik.ee
Külli Lust Tegutsemiskoha kohaliku omavalitsuse esindaja Tartust kylli.lust@gmail.com
Ülle Saar Tegutsemiskoha kohaliku omavalitsuse esindaja Põlvast ulle.saar@polva.ee