PÕHIKOOL

Tarvo Siilaberg
Direktor tarvo@luterlik.edu.ee, 5348 7681
Õilme Saks Õppealajuhataja, eripedagoog oilme@luterlik.edu.ee, 5623 1531
Maris Meus Arendusjuht maris@luterlik.edu.ee
Kairi Kuusik Haldusjuht (töökeskk. spetsialist) kairi@luterlik.edu.ee
Liia Guthan Koolisekretär-personalispetsialist liia@luterlik.edu.ee
Meeli Maasik Raamatupidaja raamatupidaja@luterlik.edu.ee
Ave Gill Klassiõpetaja ave@luterlik.edu.ee
Merle Adson Klassiõpetaja merle@luterlik.edu.ee
Õnne Ints Klassiõpetaja onne@luterlik.edu.ee
Annabel Berg Eesti keele ja kirjanduse õpetaja annabel@luterlik.edu.ee
Mari Aruväli Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mari.a@luterlik.edu.ee
Helen Tammeleht Saksa keele õpetaja helen@luterlik.edu.ee
Imbi Mesila Saksa keele õpetaja imbi@luterlik.edu.ee
Heleri Mesila Saksa keele õpetaja heleri@luterlik.edu.ee
Evelin Schapel  Inglise keele õpetaja evelin@luterlik.edu.ee
Triinu-Kristi Kinks Kehalise kasvatuse õpetaja triinu-kristi@luterlik.edu.ee
Jaan Angerjärv Kehalise kasvatuse õpetaja jaan@luterlik.edu.ee
Airi Gailit Kunsti- ja käsitöö õpetaja airi@luterlik.edu.ee
Reet-Ingrid Haamer Sotsiaalainete õpetaja reet-ingrid@luterlik.edu.ee
Kadri Palta-Kivi Meedia- ja suhtlusõpetuse õpetaja, haridustehnoloog kadripalta-kivi@luterlik.edu.ee
Joana Jõgela Keemiaõpetaja joana@luterlik.edu.ee
Pille Säälik
Loodusõpetuse õpetaja pille@luterlik.edu.ee
Anna Humal Muusikaõpetuse õpetaja, koorijuht anna@luterlik.edu.ee
Mari Tooming Koorijuht mari@luterlik.edu.ee
Liisi Röömel Matemaatikaõpetaja (töökeskk. volinik) liisi@luterlik.edu.ee
Anu Kuld
Matemaatikaõpetaja anukuld@luterlik.edu.ee

Meelis Brikker

Külli Liblik

Füüsikaõpetaja 9.kl

Füüsikaõpetaja 8.kl

meelis@luterlik.edu.ee

kylli.liblik@luterlik.edu.ee

Külli Lokko Bioloogiaõpetaja kylli@luterlik.edu.ee
Maigi Astok Geograafia ja loodusõpetuse õpetaja maigi@luterlik.edu.ee
Helen Hirsnik  Sotsiaalpedagoog helen.h@luterlik.edu.ee
Tiina Möller Eripedagoog, HEVko tiina.moller@jakobikool.ee
Jaana Daniel Kooliõde jaana@luterlik.edu.ee
Rain Lõpp IT-spetsialist rain@luterlik.edu.ee