PÕHIKOOL

Tarvo Siilaberg
Direktor tarvo@luterlik.edu.ee
Külvi Teder Õppealajuhataja (I kooliaste) kylvi@luterlik.edu.ee
Triin Käpp Õppealajuhataja (II-III kooliaste) triin@luterlik.edu.ee
Maris Meus Arendusjuht maris@luterlik.edu.ee
Kairi Kuusik Haldusjuht kairi@luterlik.edu.ee
Viivika Padar Koolisekretär-personalispetsialist (töökeskkonnaspetsialist) viivika@luterlik.edu.ee
Ingrit Künnapas Raamatupidaja raamatupidaja@luterlik.edu.ee
Ave Gill Klassiõpetaja (töökeskkonnavolinik) ave@luterlik.edu.ee
Merle Adson Klassiõpetaja merle@luterlik.edu.ee
Õnne Ints Klassiõpetaja onne@luterlik.edu.ee
Annabel Berg Eesti keele ja kirjanduse õpetaja annabel@luterlik.edu.ee
Helen Tammeleht Saksa keele õpetaja helen@luterlik.edu.ee
Imbi Mesila Saksa keele õpetaja imbi@luterlik.edu.ee
Evelin Schapel  Inglise keele ja eesti keele õpetaja evelin@luterlik.edu.ee
Triinu-Kristi Kinks Kehalise kasvatuse õpetaja triinu-kristi@luterlik.edu.ee
Jaan Angerjärv Kehalise kasvatuse õpetaja jaan@luterlik.edu.ee
Airi Gailit Kunsti- ja käsitöö õpetaja airi@luterlik.edu.ee
Reet-Ingrid Haamer Sotsiaalainete õpetaja reet-ingrid@luterlik.edu.ee
Kadri Palta-Kivi Meedia- ja suhtlusõpetuse õpetaja kadripalta-kivi@luterlik.edu.ee
Joana Jõgela Keemia- ja loodusõpetuse õpetaja joana@luterlik.edu.ee
Anna Humal Muusikaõpetuse õpetaja, koorijuht anna@luterlik.edu.ee
Mari Tooming Koorijuht mari@luterlik.edu.ee
Liisi Röömel Matemaatika õpetaja liisi@luterlik.edu.ee
Kalev Tarkpea Füüsikaõpetaja kalev@luterlik.edu.ee
Külli Lokko Bioloogiaõpetaja kylli@luterlik.edu.ee
Maigi Astok Geograafiaõpetaja maigi@luterlik.edu.ee
Kadri Paal Eripedagoog, HEVko kadrip@luterlik.edu.ee
Maarja Sagen Koolipsühholoog maarja@luterlik.edu.ee
Jaana Daniel Kooliõde jaana@luterlik.edu.ee
Rain Lõpp Haridustehnoloog rain@luterlik.edu.ee