PÕHIKOOL

Õilme Saks  Direktor, eripedagoog koolijuht@luterlik.edu.ee, 5623 1531
Anely Pedai Õppesuunajuht anely@luterlik.edu.ee
Kadri Käärde Kogukonnajuht kadrik@luterlik.edu.ee
Marge Tänava Huvikooli õppesuunajuht, projektijuht marge.tanava@luterlik.edu.ee
Indrek Salk Haldusjuht indrek@luterlik.edu.ee
Küllike Rastvorov Sekretär kullike.rastvorov@luterlik.edu.ee
Ragne Ülevain Värbamis- ja personalijuht ragne.ylevain@luterlik.edu.ee
Meeli Maasik Raamatupidaja raamatupidaja@luterlik.edu.ee
Marek Roots Kaplan marek.roots@eelk.ee
Ave Gill Klassiõpetaja ave@luterlik.edu.ee
Merle Adson Klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja merle@luterlik.edu.ee
Õnne Ints Klassiõpetaja onne@luterlik.edu.ee
Helen Tammeleht Saksa keele õpetaja helen@luterlik.edu.ee
Imbi Mesila Saksa keele õpetaja imbi@luterlik.edu.ee
Agnes Lea Eesti keele ja kirjanduse õpetaja agnes.lea@luterlik.edu.ee
Hanna Albi Eesti keele ja kirjanduse õpetaja hanna.albi@luterlik.edu.ee
Evelin Schapel  Inglise ja eesti keele õpetaja evelin@luterlik.edu.ee
Margit Metsla-Rebane Inglise keele õpetaja margit@luterlik.edu.ee
Triinu-Kristi Kinks Kehalise kasvatuse õpetaja 1.-3. klass triinu-kristi@luterlik.edu.ee
Jaan Angerjärv Kehalise kasvatuse õpetaja 4.-9. klass (poisid) jaan@luterlik.edu.ee
Kaja Laur Kehalise kasvatuse õpetaja 4.-9. klass (tüdrukud) kaja.laur@luterlik.edu.ee
Airi Gailit Kunsti- ja käsitöö õpetaja airi@luterlik.edu.ee
Kristina Sildos Muusikaõpetaja kristina.sildos@luterlik.edu.ee
Reet-Ingrid Haamer Sotsiaalainete õpetaja reet-ingrid@luterlik.edu.ee
Kadri Palta-Kivi Meedia- ja suhtlusõpetuse õpetaja, haridustehnoloog kadripalta-kivi@luterlik.edu.ee
Joana Jõgela Keemiaõpetaja joana@luterlik.edu.ee
Pille Säälik Loodusõpetuse õpetaja pille@luterlik.edu.ee
Siim Hödemann Füüsikaõpetaja siim.hodemann@luterlik.edu.ee
Liisi Röömel Matemaatikaõpetaja liisi@luterlik.edu.ee
Anu Kuld Matemaatikaõpetaja anukuld@luterlik.edu.ee
Külli Lokko Bioloogiaõpetaja kylli@luterlik.edu.ee
Maigi Astok Geograafia ja loodusõpetuse õpetaja maigi@luterlik.edu.ee
Helen Hirsnik  Sotsiaalpedagoog-õpilasnõustaja helen.h@luterlik.edu.ee
Marie Raudsepp Eripedagoogi assistent marie.raudsepp@luterlik.edu.ee
Jaana Daniel Kooliõde jaana@luterlik.edu.ee
Terje Saunoris Psühholoog-õpilasnõustaja terje.saunoris@luterlik.edu.ee