TUNNUSTUSED

TLPK´le antud tunnustused

Tartu rattasõbralikeim asutus 2018  Tartu Linnavalitsuse tunnustus.

Väärtuskasvatuse lasteaed 2016 – Tartu Ülikooli eetikakeskuse konkursilt “Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed”.

Hea lasteaia edendaja 2016 – Tartu Ülikooli eetikakeskuse konkursilt “Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed”. Lasteaeda tunnustati süsteemse ja tervikliku väärtusarenduse, väärtuspõhise juhtimise, lapse arengu ja loovuse toetamise ning läbimõeldud ja sihikindla koostöö eest lapsevanematega.

Hea kooli edendaja 2016 – Tartu Ülikooli eetikakeskuse konkursilt “Hea kool kui väärtuspõhine kool”. Kooli tunnustati väärtuspõhise juhtimise, tõendatult väärtuspõhise koolikultuuri loomise, koolimeeskonna toetamise ning lapsevanemate järjepideva ja süsteemse kaasamise eest.

Tartu aasta tegu 2013 – Peetri Kooli taasavamine.

TLPK töötajatele antud tunnustused

Eesti Lasterikaste Perede Liidu tunnustusauhind “Pärlipüüdja“, 2019 – klassiõpetaja Merle Adson

Tartu aasta õppeasutuse juht, 2018 –  õppealajuhataja Külvi Teder

EELK aukiri, 2018 – direktor Tarvo Siilaberg