EELKOOL

Eelkool Tartus

Alanud on vastuvõtt õppeaasta 2019/2020 eelkooli klassi.

Eelkool toetab lasteaia kooliettevalmistust ja teeb tuttavaks koolikeskkonnaga. Eelkooli õpetajaks on järgmise 1. klassi klassiõpetaja. Eelkooli tunde peetakse igakuiselt septembrist maini (täpsem tegevuskava avaldatakse augustis).

Eelkooli õppemaks on ​3​0 eurot kuus​,​ peredele ​TLPK kogukonnast on see ​​1​5​ eurot kuus.

​Vastuvõtuks palume täita avalduse blanketi ning saata see digiallkirjastatult: luterlik@luterlik.edu.ee

Vastuvõtt kestab 15. juunini või kuni kohtade täitumiseni.

Küsimuste korral palume kirjutada: luterlik@luterlik.edu.ee

Eelkool Põlvas

Eelkooli tunnid toimuvad maikuus tulevastes kooliruumides (Kesk 11, III korrus), kolmapäeviti (08.05; 15.05; 22.05; 29.05) kell 16.00-17.30.

Eelkool toetab kooliettevalmistust ja teeb tuttavaks koolikeskkonnaga. Eelkooli õpetajateks on 1. klassi klassiõpetaja Urve Järg ja õpetaja Anar Anijalg.

Küsimuste korral palume kirjutada polva@luterlik.edu.ee.