RUUMID

Ruumide rent

– konverentsid, kontserdid, firmapeod, pulmad, juubelid Tartu kesklinnas, väärikas ajaloolises keskkonnas.

Suur saal

teisel korrusel, koos rõdu ja juurde kuuluvate fuajeedega sobib konverentsideks, seminarideks, pidulikeks vastuvõttudeks ning muusika- ja kultuuriüritusteks. Suure saali (endine kinosaal) istumisasetust on võimalik muuta vastavalt vajadusele. Põrandal olevad istmed on eemaldatavad ja põrand kasutatav ka tasapinnalise saalina.

Põrandapind 140m2, lava 23m2
Istekohtade arv teatritoolidel: 178
Saalis on statsionaarsed kõlarid, tehnikaruumis helipult. Olemas ka esitlustehnika.

Rentides suurt saali on võimalik kasutada ka selle rõdu (70 istekohta) ning II ja III korruse fuajeesid.   Fuajeed   sobivad  jagunemiseks   töörühmadesse   või   toitlustamiseks,   samuti   vastuvõttude korraldamiseks.

Peosaal

Kauni vitraažlaega söögisaali (1. korrusel) saab kasutada kuni 100 osalejaga üritusteks. Laudade taha istuma mahub kahel tasandil paiknevasse saali olemasoleva mööbliga 75 inimest. Säilitatud on väike lavaosa ning avarust annab ruumile seda ümbritsev galerii-ala.

Seminariruumid

Õpperuume saab kasutada nii ühekordseks kui regulaarseks koolitustegevuseks. Klassid on erineva suurusega, varustatud tahvli, projektori ja arvutiga. Kõikjal levib traadita internet.

.

Majas leidub nii avaraid vaateid kui põnevaid nurgakesi foto- ja videoülesvõteteks. Uuri oma idee teostamiseks täpsemalt.

Galerii sündmustest

Rendisoovi korral võtke ühendust athena@luterlik.edu.ee