ATHENA KESKUS

Alates septembrist 2019 asub Peetri Kool Tartu vanalinnas, aadressil Küütri 1.

Väljaspool kooli tegutsemisaega ja sellega arvestavalt anname rendile ajaloolise Athena maja ruume.

Suur saal koos rõdu ja juurde kuuluvate fuajeedega sobib konverentsideks, seminarideks, pidulikeks vastuvõttudeks ning muusika- ja kultuuriüritusteks. Suure saali (end. kinosaal) istumisasetust on võimalik muuta vastavalt vajadusele. Põrandal olevad istmed on eemaldatavad ja põrand kasutatav ka tasapinnalise saalina.

Rentides suurt saali on võimalik kasutada ka selle rõdu ning II ja III korruse fuajeesid. Fuajeed sobivad jagunemiseks töörühmadeks või toitlustamiseks ja vastuvõttude korraldamiseks. Lõunate ja õhtusöökide korraldamine on võimalik ka maja keskosas, endises restoran Volga saalis.

Pööningusaal ehk blackbox asub maja 4. korrusel. Ruum on sobilik seminaride ja töötubade korraldamiseks, aga ka erinevateks liikumisharrastusteks (seltskonnatants, jooga, judo jne). Akendest avaneb vaade Tartu vanalinna katustele.

Söögisaal I korrusel (endine Volga restoran) on saanud värske ilme ja võimaldab hubasemas vormis seminaride ja muude koosviibimiste pidamist koos samaaegse toitlustamisega.

Õpperuume saab kasutada nii ühekordseks kui regulaarseks koolitustegevuseks. Klassid on erineva suurusega, varustatud tahvli, projektori ja arvutiga. Kõikjal levib traadita internet.

Huvi korral võtke ühendust athena@luterlik.edu.ee