KÜLALISED LASTEAIAS

21. märtsil toimus meie lasteaias Tartu Ülikooli eetikakeskuse 2017. aasta konkursi “Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed” raames koolitus konkursil osalevatele lasteaedele. Tutvuti väärtusarenduse põhimõtetega ning Peetri kooli lasteaia väärtuskasvatuse praktikatega. Täname TÜ eetikakeskust meeldiva koostöö eest ning meie lasteaia töötajaid igapäevase suurepärase töö eest!

2016. aastal pälvis Peetri kooli lasteaed tunnustused “Hea lasteaia edendaja 2016” ja “Väärtuskasvatuse lasteaed 2016”. Lasteaeda tunnustati süsteemse ja tervikliku väärtusarenduse, väärtuspõhise juhtimise, lapse arengu ja loovuse toetamise ning läbimõeldud ja sihikindla koostöö eest lapsevanematega.

2017-03-21 11.51.45

2017. aasta konkursi “Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed” osalejad Peetri kooli lasteaias.